Szkolenia CNC

Obróbka skrawaniem to prężnie rozwijająca się branża, w której istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych operatorów. Firma Abplanalp stworzyła program szkoleniowy – Operator CNC, na którym skorzystają osoby zainteresowane rozpoczęciem kariery w branży obróbki skrawaniem.

W naszej ofercie posiadamy szkolenia w zakresie:

  1. Operatorów obrabiarek CNC (frezarka + tokarka)
  2. Operatorów tokarek CNC
  3. Operatorów frezarek CNC
  4. Operatorów obrabiarek do obróbki elektroerozyjnej
  5. Oprogramowania CAD/CAM

Jeśli interesujesz się szkoleniem, ale masz wątpliwości czy jest właśnie dla Ciebie skontaktuj się z nam, pomożemy w doborze szkoleń i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

CO NAS WYRÓŻNIA?


Wykwalifikowana
kadra instruktorska

Atrakcyjne
ceny szkoleń

Zajęcia bezpośrednio
na obrabiarkach firmy HAAS

Wiele
lokalizacji

Regularne szkolenia
w wielu lokalizacjach

DLA KOGO SĄ NASZE SZKOLENIA?


Osoby początkujące

chcące zdobyć kompetencje,
przekwalifikować się i nauczyć nowego zawódu

Profesjonaliści

pracujący w zawodzie chcący podnieść
swoje umiejętności

Firmy

chcące zainwestować w kadry
szkoląc pracowników początkujących
i z doświadczeniem

RELACJA Z POPRZEDNICH SZKOLEŃ


DLACZEGO WARTO


40 lat doświadczenia w branży

Wieloletnia współpraca z sektorem edukacyjnym

Program stworzony przez doświadczonych specjalistów

Wiele lokalizacji i duża dostępność szkoleń

SPRAWDŹ NASZE OPINIE


Szkolenie bardzo przydatne w szczególności dla osób, które pierwszy raz mają kontakt z obrabiarkami CNC. Dużym plusem jest możliwość wykonania ćwiczeń bezpośrednio na maszynach, a nie tylko na symulatorach.
Łukasz
Pełen profesjonalizm. Instruktor z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w jasny sposób. Jeśli pojawi się możliwość przejścia dodatkowych szkoleń na pewno skorzystam.
Paweł
Miła atmosfera, wykwalifikowany instruktor oraz profesjonalny sprzęt – to krótkie podsumowanie szkolenia, w którym wziąłem udział.
Karol
Ciekawe szkolenie, na którym dużo się nauczyłem. Polecam!
Krzysztof

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW


Anna Ledwoń - Blacha
Monika Kołodziejczyk
Maciej Sowa
Łukasz Kołodzieczyk
Łukasz Miller
Łukasz Walus
Miłosz Puchniarski
Mariusz Dynarek
Michał Januszkiewicz
Grzegorz Treter
Michał Szaroleta
Karol Kobiela
Maciej Oelberg
Marek Burda
Anna Ledwoń - Blacha
Anna Ledwoń – Blacha
Praktyk mediów społecznościowych oraz fascynatka marketingu. Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder CRASH Mondays. Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing , Marketer+ , Nowa Sprzedaż czy Social Press . Trenerka i szkoleniowec – głównie w zakresie mediów społecznościowych. Pracowała z takimi klientami, jak: eurobank, Pandora, Venezia, Capgemini, Prima Moda, szopi.pl, Bolix czy Taiwangun. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Technologii informacyjnych w marketingu na Wyższa Szkoła Europejska oraz studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu na Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami.
Prywatnie: ambasadorka black-metalu i kolekcjonerka gier planszowych. Ma bzika na punkcie roślin doniczkowych i florystyki, książek fantasy, a przede wszystkim swoich dwóch Jack Russellów. Uwielbia odkrywać nowe rzeczy. Najlepiej codziennie.
Monika Kołodziejczyk
Monika Kołodziejczyk
Ekspert w dziedzinie analityki internetowej, performance marketingu, marketing automation, optymalizacji konwersji i tworzenia strategii digital, która pobudza rozwój biznesu i maksymalizuje zyski. Wysoce zmotywowana i nastawiona na osiąganie konkretnych rezultatów. Zrealizowała z sukcesami liczne projekty z zakresu działań online, tworzy rozwiązania biznesowe, analizy, rozwija strategię digital i buduje wizerunek marek. Prowadziła szkolenia jako Trener Akademii Semahead oraz występuje w charakterze prelegenta na wielu konferencjach branżowych m.in Polish Business Analytics Summit. Od ponad 6 lat obecna w branży marketingu internetowego. Przez 4 lata związana z Grupą Onet jako Performance Marketing Manager. Ponad 2 lat pracowała w Semahead jako Manager działu Digital Analytics.
Maciej Sowa
Maciej Sowa
Pasjonat marketingu internetowego w każdej jego odsłonie. Studiował politologię i filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od ponad 4 lat zawodowo zajmuje się promocją marek w sieci. Doświadczenie zdobywał w krakowskich agencjach digitalowych i social media. Aktualnie Marketing Manager agencji eCommerce WAYNET – oficjalnego partnera platformy PrestaShop w Polsce.

Pracował z wieloma lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami w zakresie optymalizacji działań marketingowych, ustalania strategii, opracowywania i wdrażania taktyk reklamowych oraz wizerunkowych w social media, tworzenia kampanii e-mail marketingowych oraz marketing automation.

Współorganizator popularnych, cyklicznych wydarzeń dedykowanych branży marketingowej – CRASH Mondays – Zderzamy teorię z rzeczywistością.

Łukasz Kołodzieczyk
Łukasz Kołodzieczyk
Specjalista SEO/Analityk działający w branży już od 7 lat. Obecnie w Onecie gdzie ma okazję pracować nad efektywnym wykorzystywaniem ogromnej ilości contentu dostępnego w ramach serwisów grupy.

Miłośnik analityki i żeglowania po oceanach danych, z których umie wyławiać te najważniejsze wyciągać z nich przy tym kluczowe wnioski. Gdy już zawinie do portu, czas na lądzie lubi spędzać na programowaniu, fotografowaniu i górskich wędrówkach.

Łukasz Miller
Łukasz Miller
Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Akademii Górniczo-Hutniczej. Od ponad ośmiu lat zawodowo zajmuje się branżą e-commerce. Doświadczenie zdobywał w SALESmanago i SARE, obecnie z wiązany z JU: Agencja. Specjalizuje się w dziedzinie marketing automation, oferując narzędzia automatyzacji oraz opracowując i wdrażając strategie marketing automation dla klientów z sektorów B2B i B2C w obszarze MŚP.
Łukasz Walus
Łukasz Walus
Łukasz Walus – Ukończył studia magisterskie na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn o specjalizacji Komputerowe Wspomaganie Wytwarzania. Jest nauczycielem teoretycznych i praktycznych przedmiotów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 w Krośnie. Prowadzi zajęcia na kierunku Technik Mechanik ( Pracownia obróbki CNC, Projektowanie procesów obróbki, Technologia obróbki wiórowej, ściernej i erozyjnej, Budowa i sterowanie obrabiarek oraz zajęcia praktyczne). W ramach współpracy z PWSZ Krosno prowadzi część praktyczną zajęć dla studentów z kierunku Mechaniki i Budowy Maszyn. Kursy CNC prowadzi od 7 lat. Przeszkolił w tym czasie ponad 300 osób.
Miłosz Puchniarski
Miłosz Puchniarski
Miłosz Puchniarski – 2002-2004 studia magisterskie, kierunek Edukacja Techniczno-Informatyczna (Akademia Bydgoska), 2007-2009 studia magisterskie na kierunku Mechanika i budowa maszyn, specjalność Inżynieria Spawalnictwa (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT Szczecin) Od 2005 roku interesuje się tematyką związaną z technologią CNC. Obecnie pracuje jako nauczyciel w Centrum Kształcenia Praktycznego w Stargardzie. Kształci młodzież w zakresie programowania i obsługi obrabiarek starowanych numerycznie, oraz zastosowania systemów CAD/CAM (SolidWorks, Esprit, MTS). Od 2012 r. współpracuje z firmą Abplanalp prowadząc szkolenia dla osób dorosłych w zakresie obsługi
i programowania obrabiarek CNC firmy Haas, oraz prezentacji możliwości technologicznych centrów obróbczych. Od stycznia 2016 r. posiada certyfikat instruktora CNC Haas.
Mariusz Dynarek
Mariusz Dynarek
Mariusz Dynarek – Aplikant w firmie Abplanalp. Posiada 10 – letnie doświadczenie w pracy z obrabiarkami CNC. Ukończył Wydział Mechaniczny Specjalność: Komputerowe Wspomaganie Projektowania i Wytwarzania na Politechnice Radomskiej. Karierę zawodową rozpoczął jako operator obrabiarek CNC renomowanej marki Haas. Następnie awansował na programistę, a obecnie zajmuje stanowisko Inżyniera Aplikacji firmy Abplanalp.
Na co dzień zajmuje się pracą w klientami i rozwiązywaniem ich problemów. Jego praca polega także na prowadzeniu szkoleń z obsługi obrabiarek CNC firmy Haas na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym.
Michał Januszkiewicz
Michał Januszkiewicz
Grzegorz Treter
Grzegorz Treter
Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od roku inżynier działu badań i rozwoju w Centrum Badawczym CAMT- Fraunhofer Project Center, wykładowca na Politechnice Wrocławskiej. Specjalista z zakresu wytwarzania z użyciem procesów ubytkowych (obróbka CNC) oraz przyrostowych (druk 3D). Specjalizuje się również w automatyzacji, robotyzacji oraz projektowaniu maszyn i urządzeń. W ramach pracy zawodowej zajmuje się zastosowaniem wybranych technologii w biomedycynie przy wytarzaniu implantów oraz protez. Od roku 2017 instruktor maszyn CNC Haas.
Michał Szaroleta
Michał Szaroleta
Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, gdzie w centrum HTEC doskonalił umiejętność programowania obrabiarek HAAS. Od 2 lat inżynier działu badań i rozwoju w Centrum Badawczym CAMT – Fraunhofer Project Center oraz wykładowca na Politechnice Wrocławskiej. W swojej pracy zawodowej odpowiedzialny jest za rozwój technologii hybrydowej łączącej obróbkę skrawaniem z wytwarzaniem przyrostowym oraz pomiarami sondami na obrabiarkach CNC. W obszarze jego zainteresowań znajduje się programowanie parametryczne z wykorzystaniem makrozmiennych, komunikacja obrabiarek z urządzeniami automatyki przemysłowej oraz wykorzystanie cykli pomiarowych w automatyzacji produkcji.
Karol Kobiela
Karol Kobiela
Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 8 lat inżynier działu badań i rozwoju w Centrum Badawczym CAMT – Fraunhofer Project Center, wykładowca na Politechnice Wrocławskiej. W swojej pracy zawodowej odpowiedzialny za rozwój technologii addytywnych (druk 3D) z obszaru elektronowej mikro metalurgii proszków oraz post-processing z wykorzystaniem obróbki ubytkowej elementów wytwarzanych metodami przyrostowymi. Od 2016 roku Instruktor CNC maszyn Haas.
Maciej Oelberg
Maciej Oelberg
Marek Burda
Marek Burda
Marek Burda jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. W czasie pracy zawodowej pracował jako specjalista od obróbki cieplnej, Kierownik Wydziału Kuźni, Kierownik Wydziału Obróbki Mechanicznej. Główny Technolog. W 2005r za wprowadzone innowacje, które obejmowały m.in. wykorzystanie w procesie produkcji obrabiarek CNC, otrzymał wyróżnienie w plebiscycie ‘Inżynier Roku’. Nagrodę otrzymał z rąk ówczesnego wicepremiera Waldemara Pawlaka. Od 2007r rozpoczął współpracę z ZSTE w Myślenicach, ucząc młodzież obsługi i programowania obrabiarek CNC. Od ponad 10-ciu lat równolegle oprócz pracy z młodzieżą dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje, jak i tych, którzy chcą zmienić swój zawód, prowadzi szkolenia z zakresu obsługi i programowania obrabiarek CNC. W czasie szkoleń przekazywaną wiedzę z zakresu obsługi i programowania obrabiarek CNC podpiera zdobytym praktycznym doświadczeniem zawodowym.